Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.


#1 2011-08-11 12:18:24

patrick

Użytkownik

Punktów :   

Oszczędzanie

Jakie macie podejście do wydawania pieniędzy? Macie może skłonności do przesadnego oszczędzania? Bo ja mam, zwykle zbyt dużo i za długo zastanawiam się nad tym czy mogę wydać na coś pieniądze. I przeważnie znajdę powód, dla którego lepiej tego nie robić ;D

Offline

 

#2 2011-08-11 12:46:09

Zuzanna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Ja właśnie uczę się oszczędzać.. zobaczymy, co z tego wyjdzie

Offline

 

#3 2011-08-12 10:34:33

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Ja nie umiem oszczędzać Zawsze wszystko wydaję

Offline

 

#4 2011-08-12 13:29:06

zbygniew

Administrator

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Ja mam różnie. Zależy od tego na co mam wydać pieniądze. Jeśli na komputer, sport, czy alkohol to się nie waham. Natomiast jeśli kupuje rzeczy takie jak jedzenie, picie, ubrania, to długo sie zastanawiam i wybieram najtansze opcje lub wcale nic nie kupię ;D

Offline

 

#5 2011-08-16 12:30:02

Eliza

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

oooo, lubisz głodować

Offline

 

#6 2011-08-16 14:49:50

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Widzę, że faceci mają skłonność do przesadnego oszczędzenia. Ze mną też tak jest - nie lubię wydawać pieniędzy na ubrania czy jakieś inne zbędne udogodnienia życiowe. Póki urbanie jest w jednej części to można w nim chodzić. Problem pojawia się gdy moja dziewczyna mówi, że wyglądam jakbym miał ubrania po starszym bracie, bo tak wyprane już są ;/ Ale ja i tak nie lubie na to kasy wydawać.

Offline

 

#7 2011-08-17 10:55:48

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Ja wolę nic nie zaoszczędzić niż oszczędzać tak jak niektórzy na jedzeniu, piciu czy ubraniu.

Offline

 

#8 2011-08-17 11:08:59

Zuzanna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

zgadzam się! na podstawowych potrzebach się nie oszczędza!

Offline

 

#9 2016-04-25 09:54:54

Zdrapaka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Nie można mieć podejcia do wydawania pieniędzy, można mieć podejście do życia. Jeżeli ktoś woli się cieszyć z tego co oferuję miasto w zakresie rozrywki, tudzież realizuje swoje pasje i ma kompletnie gdzieś namnażanie swojego dobytku w postaci samochodu, zegarka, ubrania itp. to jest jego sprawa. Ja na pewno będę wydawał pieniądze, żeby spróbować swoich sił w czymś co lubię.

Offline

 

#10 2016-05-25 08:55:26

Lewiksa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Do pieniędzy na pewno trzeba mieć szacunek, ale słusznie prawi, że to podejście do życia dyktuje sposób traktowania kasy.

Offline

 

#11 2017-12-15 14:42:27

Niedobitek

Użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

U mnie ze względu na dochód jakieś większe odkładanie pieniędzy nie wchodzi w grę. Powiem więcej dwukrotnie się zdażyło, że w nagłej sytuacji brałem szybką pożyczkę na Łatwy Kredyt bo neistety do wypłaty było daleko, a samochód sam się nie naprawi.

Offline

 

#12 2018-03-21 10:28:54

SerCowa

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Również staram się oszczędzać, ale nie zawsze daję radę coś odłożyć.

Offline

 

#13 2018-07-27 10:20:58

bociek

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Oszczędzanie

Ja staram się oszczędzać, ale robię to w miarę swoich możliwości. Na przykład jeśli mam do naprawy jakąś część w samochodzie to szukam korzystnej oferty w internecie. Ostatnio trafiłem na takie tarcze hamulcowe do Audi: https://sapart.pl/czesci/df2651-trw-tar … F2651.aspx. Jestem zdania, że dzięki zakupom w sieci można sporo zaoszczędzić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plklej lakma ukryta sobieszewo prace ziemne Złotów