Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.


#1 2011-07-19 14:17:03

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Motor czy samochód

Zrobiłem sobie niedawno prawo jazdy na samochód i motor. Mam pewne oszczędności: z komunii, z 18stki, z matury I tak się składa, że na jakiś skromny środek transportu byłoby mnie stać. Zastanawiam się co polecacie: bardziej samochód czy bardziej motor? Co jest bardziej optymalne? Samochód chyba bezpieczniejszy, z kolei motor robi lepsze wrażenie Co myślicie?

Offline

 

#2 2011-07-20 10:20:01

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Motor czy samochód

Hmm to zależy... Najlepiej mieć motor i samochód Ja na początek wybrałabym raczej samochód. Jazda na motorze przynosi więcej wrażeń, ale w zimę raczej nim nie pojeździsz

Offline

 

#3 2011-07-20 10:21:40

zbygniew

Administrator

Punktów :   

Re: Motor czy samochód

No właśnie. I poczytaj sobie o skutkach jakichkolwiek wypadków motocyklistów. W aucie mimo wszystko jest bezpieczniej.

Offline

 

#4 2011-07-20 11:10:58

zoosia

Użytkownik

Punktów :   

Re: Motor czy samochód

Samochód! Motocykliści to dawcy organów..

Offline

 

#5 2011-07-21 10:36:28

patrick

Użytkownik

Punktów :   

Re: Motor czy samochód

Też tak myślę, szalejesz na motorze a nie wiadomo gdzie skończysz Czy na drzewie czy gdzie indziej. Lepiej samochodem jeździć. I deszcz na Ciebie nie pada

Offline

 

#6 2011-07-21 11:00:29

Monika

Użytkownik

Punktów :   

Re: Motor czy samochód

Lepiej będzie jeśli kupisz samochód Na pewno dużo bezpieczniej.

Offline

 

#7 2016-04-01 09:04:00

Zdrapaka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Motor czy samochód

Fakt samochód jest bezpieczny, no i można nim jeździć w zimę. Jednak przeżycia z jazdy motorem są zupełnie inne i bardzo atrakcyjne.

Offline

 

#8 2017-04-05 07:57:08

Zdrapaka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Motor czy samochód

Motor jest dla osób, które lubią dynamiczną jazdę, adrenalinę - głównie to czym cieszy się dziecko podczas jazdy na gokarcie. Trochę ładniej się wjedzie w zakręt i taka radość, że nie sposób się powstrzymać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwodomierze wrocław przewóz osób Piła hotel Wałcz