Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.


#1 2011-07-29 11:54:25

patrick

Użytkownik

Punktów :   

Sex friends

Co myślicie o popularnym ostatnio układzie sex friends - polega to na tym, że ma się koleżankę, kolegę od seksu - zero zobowiązań, stresów i innych głupot. Spotyka się tylko w wiadomym celu.
MI się taka wizja podoba, mam nadzieję, że w Polsce zdobędzie popularność.

Offline

 

#2 2011-08-01 11:36:39

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sex friends

Hmm no nie wiem czy to jest takie dobre. Zwykle bywa jednak tak, że jedna ze stron zaczyna się angażować, druga osoba nie chce i w ten sposób rani pierwszą osobę. Myślę, że nie każdy nadaje się do takiego układu. Trochę ciężko jest oddzielić seks od uczuć.

Offline

 

#3 2011-08-01 13:17:40

Eliza

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sex friends

Wszystko jest w porządku do momenty, kiedy przyjacielski seks jest tylko i wyłącznie 'pustym' seksem bez uczuć. Problemy zaczynają się wtedy, kiedy jedna z osób zaczyna się angażować, zakochiwać..

Offline

 

#4 2011-08-02 12:40:08

Zuzanna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sex friends

czysty seks, bez wyższych uczuć, bez zobowiązań jest okey do momentu, kiedy jedna z osób nie zacznie się angażować.. i Panowie zaangażowanie nie dotyczy tylko kobiet. znam wiele takich przypadków, kiedy to kobieta traktuje czysto taki układ, a mężczyzna się zakochuje.

Offline

 

#5 2011-08-03 11:04:35

Eliza

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sex friends

a właśnie może teraz porozmawiamy o tym, czy ktoś z Was tkwił w przyjacielskim związku opartym tylko na seksie?

Offline

 

#6 2011-08-04 10:43:26

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sex friends

Ja tkwię w takim i mi to pasuje. Oboje nie chcemy zaangażowania ani związku, więc myślę że będzie dobrze. Człowiek ma swoje potrzeby i dobrze mieć jednego partnera do ich zaspokajania.

Offline

 

#7 2011-08-04 10:57:13

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sex friends

MarcinM napisał:

Ja tkwię w takim i mi to pasuje. Oboje nie chcemy zaangażowania ani związku, więc myślę że będzie dobrze. Człowiek ma swoje potrzeby i dobrze mieć jednego partnera do ich zaspokajania.

No skoro Wam odpowiada taki układ to fajnie Mam nadzieję, że oboje jesteście pewni tego, że nie chcecie się zaangażować i druga strona na pewno tak myśli. Czasem z tym różnie bywa

A wracając do pytania zadanego przez Elizę, ja nigdy nie byłam w takim układzie i nie planuję w takim być

Offline

 

#8 2011-08-04 11:09:56

Zuzanna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sex friends

ja kiedyś w czymś takim tkwiłam.. i to naprawdę nie popłaca.. po drugie jedna z osób w pewnym momencie i tak się zaczyna angażować.. po kolejne nic tak nie smakuje jak seks, kiedy jest miłość.

Offline

 

#9 2014-10-24 17:55:25

Morfi

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Sex friends

a dlaczego nie w drugą stronę: miłość bez seksu, białe małżeństwo itp. ? to by rozwiązało wiele problemów, z problemem przeludnienia i chorób przenoszonych drogą płciową na czele.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plklej lakma ukryta sobieszewo prace ziemne Złotów