Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.


#1 2011-08-25 12:51:33

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Męskie fryzury

Mam tutaj pytanie bardziej dla Pań.
Mianowicie: bardziej podobają się Wam faceci w długich włosach, w krótkich, czy może całkiem łysi? Lubicie gdy facet ma żel we włosach?
Moje włosy sięgają już ramion i zastanawiam się co z nimi robić, a chciałbym wybrać opcję, która zwiększy moje szanse u kobiet

Offline

 

#2 2011-08-25 13:20:34

 Neska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Męskie fryzury

Każda kobitka tak serio lubi co innego. Nie ma złotego środka, też zalezy co Ci pasuje:) Mi osobiście podobają się chłopcy z włosami na żel. Włosy nie za długie i nie za krótkie. Po bokach przystrzyżone krócej a na górze gdzie grzywka dłuższe. Włosy długie zalezy jak. Jak są w takim artystycznym nieładzie to jak najbardziej, jednak mało komu to pasuje:P Łysych nie trawie w ogóle. Najlepsze rozwiązanie to iśc do fryzjera i jej się spytać co pasuje a co nie:P Niech sama coś wybierze:P Tak abyś wyglądał najkorzystniej:)

Offline

 

#3 2011-08-26 12:31:20

zoosia

Użytkownik

Punktów :   

Re: Męskie fryzury

krótkie i zadbane!

Offline

 

#4 2011-08-29 12:11:17

patrick

Użytkownik

Punktów :   

Re: Męskie fryzury

Ja zawsze chodzę do fryzjera i mówię, że nie wiem czego chcę i że zdaję się na decyzję fryzjerki. Jeszcze się nie zdarzyła taka, która by z tego powodu nie marudziła i nie narzekała na moje niezdecydowanie

Offline

 

#5 2011-08-29 13:12:50

Eliza

Użytkownik

Punktów :   

Re: Męskie fryzury

takie się chyba nie zdarzają, bo tną według własnego uznania

Offline

 

#6 2011-09-06 12:52:07

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Męskie fryzury

Eliza napisał:

takie się chyba nie zdarzają, bo tną według własnego uznania

Dokładnie tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwodomierze wrocław przewóz osób Piła hotel Wałcz