Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-07-27 12:52:28

patrick

Użytkownik

Punktów :   

Wspólne mieszkanie z dziewczyną

Bardzo szanuję moją dziewczynę, myślę ze ją kocham, ale z tym stwierdzeniem chcę jeszcze poczekac. Jestesmy razem od 4 miesiecy. Zastanawiam się czy nie warto byłoby razem zamieszakac - zobaczyć jak to na prawdę między nami jest i czy to ma szanse wypalic. Wiadomo, że tak najłatwiej to sprawdzic.
Co myslicie o wspolnym mieszkaniu przed slubem?

Offline

 

#2 2011-07-27 13:26:19

Zuzanna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wspólne mieszkanie z dziewczyną

Ja jestem jak najbardziej za wspólnym mieszkaniem przed ślubem. Zazwyczaj na randkach i wspólnych wakacjach ludzie są piękni, w dobrym humorze, wypachnieni i wszystko jest pięknie, i cudownie. Dopiero wspólnie mieszkanie i spędzanie ze sobą 24 godzin na dobę pokazuje jakim człowiekiem jest osoba, z którą planuje się spędzić życie. Mieszkanie ze sobą po 4 miesiącach znajomości? Eee, zdecydowanie za wcześnie na razie to Wam motylki w brzuszkach latają

Offline

 

#3 2011-07-28 11:12:24

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wspólne mieszkanie z dziewczyną

Wspólne mieszkanie ze sobą jak najbardziej, ale nie po 4 miesiącach Dajcie sobie jeszcze trochę czasu

Offline

 

#4 2011-07-28 11:17:40

Monika

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wspólne mieszkanie z dziewczyną

Zgadzam się z dziewczynami Upewnij się czy kochasz swoją dziewczynę, poznajcie się dobrze i dopiero wtedy podejmijcie decyzję o wspólnym mieszkaniu

Offline

 

#5 2011-07-28 11:58:35

Eliza

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wspólne mieszkanie z dziewczyną

Potrzebujecie czasu, żeby się poznać 4 miesiące to nic..

Offline

 

#6 2011-07-28 13:49:07

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wspólne mieszkanie z dziewczyną

Z doświadczenia powiem Ci, że warto spróbować razem zamieszkać, chociaż przez miesiąc. Wtedy lepiej zapoznasz się z reakcjami drugiej osoby, z tym jaka jest na codzień. Warto zrobić taki  test, dzięki niemu mozna uniknąc późniejszej wpadki.

Offline

 

#7 2011-07-29 13:26:38

zoosia

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wspólne mieszkanie z dziewczyną

Oczywiście, że warto z kimś zamieszkać. Sama jestem jak najbardziej za. Jednak zamieszkanie z kimś po 4 miesiącach znajomości.. trochę za wcześnie. Po co od razu z luźnego związku robić coś naprawdę poważnego?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace rehabilitacyjne zaproszenia ślubne jednokartkowe Gdańsk ośrodki wypoczynkowe