Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.


#1 2011-07-26 12:27:25

zbygniew

Administrator

Punktów :   

¬ródła irytacji

Co was irytuje i najbardziej denerwuje?

Mnie koszenie trawy. Was też w lecie frustruje ci±gle rosn±ca trawa? Co 2 tygodnie muszę kosić działkę moich rodziców i już mi brak nerwów na ten slalom gigant z kosiark± między drzewami

Offline

 

#2 2011-07-27 13:30:18

Zuzanna

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

mnie w koszeniu trawy najbardziej irytuje jej zapach po skoszeniu.. okropieństwo ;/
a poza tym.. irytuje mnie.. bardzo wiele rzeczy.. długo można było by pisać na ten temat

Offline

 

#3 2011-08-01 12:00:34

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Zapach jest ¶wietny, uwielbiam go
A denerwuj± mnie niezdecydowani kierowcy, którzy my¶l± powoli, reaguj± powoli, jeżdż± powoli i w zasadzie sami nie wiedz± co robi± na drogach

Offline

 

#4 2011-08-01 13:16:14

Eliza

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Ja też uwielbiam zapach koszonej trawy )
do kierowców.. mnie irytuj± Ci, którzy wł±czaj± kierunkowskaz przed samym skrętem.. zamiast wcze¶niej poinformować innych o drodze jazdy!

Offline

 

#5 2011-08-02 11:53:24

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Mnie irytuje blokowanie lewego pasa! Powoduje to, że w tym kraju prawy pas jest szybszy od lewego!

Offline

 

#6 2011-08-03 11:01:34

Eliza

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

zgadzam się z Tob± Martyna! Lewy pas jest zazwyczaj zablokowany!

Offline

 

#7 2011-08-03 11:27:28

Monika

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Zgadzam się z Wami! Też mnie to strasznie irytuje!

Offline

 

#8 2011-08-03 12:43:41

patrick

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Nie jest szybszy, bo jeżdż± nim tiry, Poza tym często prawy pas jest uszkodzony, dziurawy, droga poszczerbiona, co szkodzi samochodowi. Dlatego ludzie przeskakuj± na lewy pas, żeby oszczędzić auto i nie katować go na gorszym pasie. I w takim wypadku ja to popieram.

Offline

 

#9 2011-08-04 11:04:51

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

patrick napisał:

Nie jest szybszy, bo jeżdż± nim tiry, Poza tym często prawy pas jest uszkodzony, dziurawy, droga poszczerbiona, co szkodzi samochodowi. Dlatego ludzie przeskakuj± na lewy pas, żeby oszczędzić auto i nie katować go na gorszym pasie. I w takim wypadku ja to popieram.

Nie wiem gdzie Ty jeĽdzisz, ale ja jako¶ rzadko widzę tiry jad±ce przepisowo prawym pasem. Przeważnie blokuj± lewy pas. A jak już się kto¶ decyduje przeskoczyć na lewy pas a nie jechać prawym to mógłby przestać się toczyć. Przez takie my¶lenie jak Twoje póĽniej sytuacja na drogach jest jaka jest ;]

Offline

 

#10 2011-08-04 11:07:49

Zuzanna

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Tez nie wiem, którędy Ty jeĽdzisz, że na naszych polskich drogach widzisz takie rzeczy Patricku (:

Offline

 

#11 2016-02-17 10:57:10

Zdrapaka

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Najbardziej to mnie irytuję fakt, że ludzie którzy pracuj± do godziny 16 od rana musz± wszystkie sprawy załatwiać w po¶piechu, a jeszcze bez samochodu kłopot się potęguję. Firmy oferujace różne usługi często s± pozamykane o tej godzinie więc trzeba poprosić znajomego rodziców, żeby np. co¶ wydrukować w drukarni itp. Urzędy daj± tylko jeden dzień w którym pracuj± dłużej. Jako¶ sobie trzeba radzic.

Offline

 

#12 2016-03-18 11:09:12

Lewiksa

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Denerwuję mnie nieprawidłowa organizacja remontów kolejowych. Przez to codziennie wracaj±c z pracy muszę czekać godzinę dłużej nim wrócę do domu.

Offline

 

#13 2016-03-31 16:35:53

Zdrapaka

Użytkownik

Punktów :   

Re: ¬ródła irytacji

Mnie denerwuj± intensywne bóle głowy, przez które ciężko mi się skupić, a my¶lenie przychodzi trudno.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plLeczenie kanałowe Warszawa domki letniskowe sobieszewo wodomierze wrocław